Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník

Balíček standard 1.199,-

Obsahuje 8 ks vybraných fotografií v nejvyšším rozlišení, po úpravě, včetně retuše a postprocesu  (rodinné, těhotenské, portrétní foto, foto dětí a domácích mazlíčků). U balíčku standard je možné se domluvit např. dvě kamarádky, s tím, že každá bude mít 4 fotografie, případně nakombinovat rodinné foto a foto domácích mazlíčků apod.

Balíček mini 799,-

Obsahuje 4 ks vybraných fotografií v nejvyšším rozlišení, po úpravě, včetně retuše a postprocesu + 2 ks fotografií v černobílém provedení. (rodinné, těhotenské, portrétní foto, foto dětí a domácích mazlíčků)

Balíček extra mini 499,-

Obsahuje 2 ks vybraných fotografií v nejvyšším rozlišení, po úpravě, včetně retuše a postprocesu + 1 ks fotografie v černobílém provedení. 

Balíček newborn 1.499,-

Obsahuje 6 ks vybraných fotografií v nejvyšším rozlišení, po úpravě, včetně retuše a postprocesu (miminka do maximálně tří týdnů věku)

Balíček akty + glamour 1.299,-

Obsahuje 4 ks vybraných fotografií v nejvyšším rozlišení, po úpravě, včetně retuše a postprocesu, je možné i focení dvou osob, kdy  každá bude mít 2 fotografie

Svatby

Cena dle dohody a požadavků.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Cena fotografií nad rámec balíčku je 150,-/ks, u fotografií typu akty a glamour 300,-/ks.

Fotografie dodávám na DVD.

Ceny jsou platné pro focení v interiéru a exteriéru v Šumperku a okolí, nad vzdálenosti 10 km si účtuji poplatek 4,-/km.

Ceny jsou splatné v den uskutečnění focení, doba dodání fotografií je 15 - 20 dnů. 

Expresní příplatek za dodání fotografií do 4 dnů je 400,-.

V případě individuálních objednávek (jiný počet fotografií, odlišná tématika apod.), které nejsou uvedeny v ceníku, mě prosím kontaktujte.

Neupravené fotografie neposkytuji.